Jaka chcesz, żeby była wartość Twojego coachingu?

Są osoby, które nie widzą potrzeby akredytacji i takie, dla których z kolei jest ona ukoronowaniem jakiegoś konkretnego etapu drogi coachingowej i cenną nagrodą w rozwoju osobistym. Jeśli akredytacja ma dla Ciebie wartość, sięgnij po profesjonalne wsparcie przygotowujące do egzaminu akredytacyjnego International Coach Federation na poziomie Associate Certified Coach (ACC). Zgodnie z wymaganiami International Coach Federation coach starający się o akredytację musi odbyć 10 godzin mentor coachingu. Proces mentor coachingu powinien trwać przynajmniej 3 miesiące.

Dlaczego warto?

POZNAJ KORZYŚCI AKREDYTACJI

INDYWIDUALNY PROGRAM ROZWOJOWY „MOJE ACC”

JAK PRACUJĘ Z COACHAMI

KROK 1

SPOTKANIE DIAGNOSTYCZNE

Określenie potrzeb

Nazwanie celów

Planowanie procesu

Dobór metod pracy

Kontraktowanie zasad i formuły współpracy

KROK 2

PRACA NAD CELEM KLIENTA

Sesje coachingowe dedykowane celom indywidualnym klienta

Sesje mentor coachingu dedykowane przygotowaniu do akredytacji ICF

Sesje przeglądowe

KROK 3

WSPARCIE W PROCESIE ROZWOJU

Superwizja indywidualna i grupowa

Indywidualny plan działania

Wsparcie treningowe

Konsultacje i doradztwo

Kontakt pomiędzy sesjami

KROK 4

PODSUMOWANIE PRACY

Ewaluacja celów

Zebranie wniosków

Rekomendacje rozwojowe

Kontakt 1 m-c po zakończonym procesie

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EJP Szkolenia i Coaching, Edyta Jagodzińska - Pawluk z siedzibą w Poznaniu, pod adresem: os. B. Chrobrego 47/105 , 60-681 Poznań, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, numer NIP 8862032309, numer REGON 301448325, moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych jak np. imię, adres e-mail przekazanych do EJP Szkolenia i Coaching

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez EJP Szkolenia i Coaching informacji handlowych drogą elektroniczną w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty na podany przeze mnie numer telefonu i adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgoda ma charakter dobrowolny.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.) w stosunku do podanego przeze mnie adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego w zakresie nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty przez EJP Szkolenia i Coaching Zgoda ma charakter dobrowolny.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie polityka prywatności

Rozwiąż zadanie (zabezpieczenie przed spamem)