DROGA ROZWOJU OSOBISTEGO

Edyta Jagodzińska-PawlukDROGA ROZWOJU OSOBISTEGO

Czy naprawdę żyjesz takim życiem, jakiego pragniesz?

ZATRZYMAJ SIĘ. Tak trudno na co dzień o chwilę refleksji nad swoim życiem. Na co dzień wokół Ciebie gonitwa zdarzeń, w głowie gonitwa myśli. Żonglujesz priorytetami, dokonując ciągłych wyborów. Częściej dla innych, rzadziej dla siebie. Kiedy przyjdzie lepszy czas na to, czego pragniesz? Wiesz na pewno, że JUTRO, choć nie wiesz dokładnie które. Jak często odkładasz siebie NA POTEM?

Każdy z nas jest Bohaterem swojego życia, każdy z nas ma niepowtarzalny potencjał, żeby ruszyć Drogą Wojownika, ale… no właśnie. Jaka jest Twoja ulubiona wymówka, która trzyma Cię w porcie? Czym karmisz swój strach przed opuszczeniem swojej strefy komfortu? Warto czasami stanąć na krawędzi i zrobić krok do przodu, aby zobaczyć, że umiesz latać.

ZATRZYMAJ SIĘ. Posłuchaj siebie. Zaufaj sobie. Przekonasz się, że masz skrzydła.

CZEGO POTRZEBUEJSZ?

Wierzę w kreowanie swojego życia, sprawczość w działaniu, w to, że zawsze mamy wybór. Zmiana może być Twoim najlepszym sprzymierzeńcem, jeśli zdecydujesz, że tak ma być. Pamiętaj, że masz w sobie MOC. Niezależnie od tego, czy uważasz, że dasz radę lub nie, w obu przypadkach masz rację.

REKOMENDACJE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Rozwiąż zadanie (zabezpieczenie przed spamem)

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Rozwiąż zadanie (zabezpieczenie przed spamem)