ICF Polska – Akademia Coachingu.

Edyta Jagodzińska-PawlukO tym się mówiICF Polska – Akademia Coachingu.
Październik 12 , 2015 / Posted by Admin / O tym się mówi / No Comments

ICF Polska – Akademia Coachingu.

Po emocjach tegorocznej marcowej Konferencji ICF z okazji 10-lecia ICF w Polsce i 20-lecia ICF na świecie, przed nami kolejne gorące wydarzenie w świecie coachingowym!
Już za chwilę tej jesieni, w dniach 9-11 października w Turawie koło Opola spotykamy się w inspirującym klimacie rozwojowym na Akademii Coachingu organizowanej przez ICF Polska.

Opolska edycja to już IV cykliczne wydarzenie dedykowane członkom ICF Polska. Tym razem myślą przewodnią spotkania jest SUPERWIZJA – MENTORING – PRACA ZESPOŁOWA.

Czekam w Turawie na wszystkich pasjonatów coachingu razem z Kasią Dujanowicz z naszym autorskim warsztatem poświęconym wartości superwizji na drodze rozwoju coacha. Będziemy inspirować i dzielić się doświadczeniem.
Zapraszamy! Sprawdź też inne propozycje i przyjedź na spotkanie z nami.

Czytaj więcej.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EJP Szkolenia i Coaching, Edyta Jagodzińska - Pawluk z siedzibą w Poznaniu, pod adresem: os. B. Chrobrego 47/105 , 60-681 Poznań, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, numer NIP 8862032309, numer REGON 301448325, moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych jak np. imię, adres e-mail przekazanych do EJP Szkolenia i Coaching

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez EJP Szkolenia i Coaching informacji handlowych drogą elektroniczną w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty na podany przeze mnie numer telefonu i adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgoda ma charakter dobrowolny.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.) w stosunku do podanego przeze mnie adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego w zakresie nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty przez EJP Szkolenia i Coaching Zgoda ma charakter dobrowolny.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie polityka prywatności

Rozwiąż zadanie (zabezpieczenie przed spamem)