Szkoleniowe Inspiracje

Edyta Jagodzińska-PawlukSzkoleniowe Inspiracje

ROZWIŃ KOMPETENCJE

CZEGO POTRZEBUJESZ?

JAK PRACUJĘ

1 KROK

ZBUDOWANIE WYJĄTKOWEJ RELACJI

Poznanie potrzeb i oczekiwań uczestników szkolenia. Ustalenie zasad współpracy. Odpowiedzi na ważne pytania. Budowanie zaufania i gotowości do zaangażowania. Integracja uczestników.

2 KROK

UNIKATOWY PROCES

Koncentracja na celu oraz dobór efektywnych metod i technik pracy pod kątem potrzeb uczestników. Różnorodność ćwiczeń, ciekawe treści, praktyczne narzędzia, gry szkoleniowe. Dyskusja na forum i praca w grupach.

3 KROK

NAJLEPSZE WARUNKI DO ROZWOJU

Praca w partnerskiej relacji w atmosferze szacunku dla różnorodności grupy. Nauka przez doświadczanie i inspirację. Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa dla wychodzenia ze strefy komfortu.

4 KROK

PODSUMOWANIE EFEKTÓW PRACY

Utrwalenie wiedzy. Podsumowanie i zebranie wniosków. Wymiana refleksji. Rekomendacje rozwojowe. Podziękowanie za wspólną pracę.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EJP Szkolenia i Coaching, Edyta Jagodzińska - Pawluk z siedzibą w Poznaniu, pod adresem: os. B. Chrobrego 47/105 , 60-681 Poznań, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, numer NIP 8862032309, numer REGON 301448325, moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych jak np. imię, adres e-mail przekazanych do EJP Szkolenia i Coaching

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez EJP Szkolenia i Coaching informacji handlowych drogą elektroniczną w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty na podany przeze mnie numer telefonu i adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgoda ma charakter dobrowolny.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.) w stosunku do podanego przeze mnie adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego w zakresie nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty przez EJP Szkolenia i Coaching Zgoda ma charakter dobrowolny.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie polityka prywatności

Rozwiąż zadanie (zabezpieczenie przed spamem)