Time Line Therapy™

Zastanawiałeś się kiedyś, jak zmieniłaby się jakość Twojego życia, gdybyś zyskał większą kontrolę nad swoimi emocjami niż dotąd?

Proponuję Ci niezwykle skuteczną metodę pracy transformacyjnej opartą o model osobistej Linii Czasu – Time Line Therapy™ Tada Jamesa, umożliwiającą pracę na głębszym poziomie Twojej świadomości. Metoda ta jest nieocenionym wsparciem w pracy z ograniczającymi przekonaniami oraz emocjami, określanymi przez klientów często jako „trudne” lub „negatywne”, takimi jak: Złość, Smutek, Strach, Zranienie, Poczucie winy.
Możesz skorzystać z niej niezależnie lub wybrać jako skuteczne uzupełnienie swojego procesu coachingowego.

Jesteś wystarczająco ciekawy, żeby spróbować?

CZEGO POTRZEBUJESZ?

JAK PRACUJĘ?

1 KROK

BUDOWANIE WYJĄTKOWEJ RELACJI

Osobiste spotkanie konsultacyjne, aby poznać Twoje oczekiwania i potrzeby oraz ustalić zasady współpracy. Nazwanie obszaru rozwojowego. Wyjaśnienie metody i sposobu pracy.

2 KROK

UNIKATOWY PROCES

Określenie Twojej unikatowej Linii Czasu. Koncentracja na celu. Odkrywanie pierwotnej przyczyny Twoich ograniczających decyzji lub negatywnych emocji. Docieranie do sedna. Nowa jakość.

3 KROK

NAJLEPSZE WARUNKI DO ROZWOJU

Praca w partnerskiej relacji w atmosferze wzajemnego szacunku i akceptacji. Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa dla wychodzenia ze strefy komfortu. Przestrzeń dla pracy z emocjami i ciałem.

4 KROK

PODSUMOWANIE EFEKTÓW PRACY

Zebranie wniosków. Celebracja odkryć i sukcesów. Wyjście naprzeciw nowej jakości życia. Delektowanie się zmianą i pielęgnowanie nowych nawyków. Podziękowanie za wspólną pracę.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EJP Szkolenia i Coaching, Edyta Jagodzińska - Pawluk z siedzibą w Poznaniu, pod adresem: os. B. Chrobrego 47/105 , 60-681 Poznań, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, numer NIP 8862032309, numer REGON 301448325, moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych jak np. imię, adres e-mail przekazanych do EJP Szkolenia i Coaching

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez EJP Szkolenia i Coaching informacji handlowych drogą elektroniczną w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty na podany przeze mnie numer telefonu i adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgoda ma charakter dobrowolny.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.) w stosunku do podanego przeze mnie adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego w zakresie nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty przez EJP Szkolenia i Coaching Zgoda ma charakter dobrowolny.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie polityka prywatności

Rozwiąż zadanie (zabezpieczenie przed spamem)