Time Line Therapy™

Zastanawiałeś się kiedyś, jak zmieniłaby się jakość Twojego życia, gdybyś zyskał większą kontrolę nad swoimi emocjami niż dotąd?

Proponuję Ci niezwykle skuteczną metodę pracy transformacyjnej opartą o model osobistej Linii Czasu – Time Line Therapy™ Tada Jamesa, umożliwiającą pracę na głębszym poziomie Twojej świadomości. Metoda ta jest nieocenionym wsparciem w pracy z ograniczającymi przekonaniami oraz emocjami, określanymi przez klientów często jako „trudne” lub „negatywne”, takimi jak: Złość, Smutek, Strach, Zranienie, Poczucie winy.
Możesz skorzystać z niej niezależnie lub wybrać jako skuteczne uzupełnienie swojego procesu coachingowego.

Jesteś wystarczająco ciekawy, żeby spróbować?

CZEGO POTRZEBUJESZ?

JAK PRACUJĘ?

1 KROK

BUDOWANIE WYJĄTKOWEJ RELACJI

Osobiste spotkanie konsultacyjne, aby poznać Twoje oczekiwania i potrzeby oraz ustalić zasady współpracy. Nazwanie obszaru rozwojowego. Wyjaśnienie metody i sposobu pracy.

2 KROK

UNIKATOWY PROCES

Określenie Twojej unikatowej Linii Czasu. Koncentracja na celu. Odkrywanie pierwotnej przyczyny Twoich ograniczających decyzji lub negatywnych emocji. Docieranie do sedna. Nowa jakość.

3 KROK

NAJLEPSZE WARUNKI DO ROZWOJU

Praca w partnerskiej relacji w atmosferze wzajemnego szacunku i akceptacji. Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa dla wychodzenia ze strefy komfortu. Przestrzeń dla pracy z emocjami i ciałem.

4 KROK

PODSUMOWANIE EFEKTÓW PRACY

Zebranie wniosków. Celebracja odkryć i sukcesów. Wyjście naprzeciw nowej jakości życia. Delektowanie się zmianą i pielęgnowanie nowych nawyków. Podziękowanie za wspólną pracę.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Rozwiąż zadanie (zabezpieczenie przed spamem)