Coaching menedżerski

Co chcesz osiągnąć? Jak szybko? W jaki sposób? Co będzie możliwe, jak już osiągniesz swój cel?

Każdy menedżer i lider ma inną drogę rozwoju: w organizacji, w zespole, w swoim życiu. Ty również jesteś na niepowtarzalnym etapie swojej kariery. Tak jak dla każdego życie pisze różne zawodowe scenariusze, tak nie ma dwóch takich samych spotkań w relacji coachingowej. Niepowtarzalny czas indywidualnej pracy rozwojowej, dedykowany tylko Tobie: Twoim celom, potrzebom, wyzwaniom, dylematom. Wyjątkowa przestrzeń i wsparcie dla doskonalenia Twoich kompetencji. Zmienia się perspektywa, zmiany nabierają tempa, motywacja rośnie.

Przekonaj się, jak z dnia na dzień możesz stawać się coraz lepszy.

JAKIE MASZ CELE?

JAK PRACUJĘ?

1 KROK

BUDOWANIE WYJĄTKOWEJ RELACJI

Osobiste spotkanie konsultacyjne, aby poznać Twoje oczekiwania i potrzeby oraz ustalić zasady współpracy. Sformułowanie celu na proces i na poszczególne sesje. Określenie spodziewanych rezultatów.

2 KROK

UNIKATOWY PROCES

Koncentracja na Twoim celu. Praca z wizją i dążeniem. Odkrywanie wartości oraz Twoich zasobów, talentów i mocnych stron. Praca z ograniczającymi przekonaniami i Twoim krytykiem wewnętrznym. Identyfikacja obszarów rozwojowych. Poszukiwanie rozwiązań, planowanie działań.

3 KROK

NAJLEPSZE WARUNKI DO ROZWOJU

Praca w partnerskiej relacji w atmosferze wzajemnego szacunku i akceptacji. Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa dla wychodzenia ze strefy komfortu.

4 KROK

PODSUMOWANIE EFEKTÓW PRACY

Zebranie wniosków. Celebracja odkryć i sukcesów. Rekomendacje rozwojowe i plan działania dla Ciebie na przyszłość, aby skutecznie pielęgnować nowe nawyki. Podziękowanie za wspólną pracę.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Rozwiąż zadanie (zabezpieczenie przed spamem)