Small business coaching

Jakiego wsparcia potrzebujesz, żeby zrealizować swoje marzenia jako przedsiębiorca?

Jakiej przyszłości pragniesz dla swojego biznesu?

Jako właścicielka firmy wiem, co oznacza tworzenie swojego biznesu od podstaw. Rozumiem dylematy osób porzucających „bezpieczną posadkę na etacie” na rzecz nieprzewidywalnych raf przedsiębiorczości, na które może napotkać „świeżo upieczony” menedżer i właściciel biznesu w jednej osobie. Wiem też, jak smakuje poszukiwanie własnej drogi, wizji i misji oraz stawianie pierwszych kroków, tam gdzie się jeszcze nie było, zwłaszcza bez mapy i kompasu. Doświadczyłam blasków oraz cieni tej podróży i jakkolwiek wyzwań po drodze nie brakuje, wiem jedno: WARTO. Warto też sięgnąć po indywidualne wsparcie w tej niepowtarzalnej podroży zarówno wtedy, kiedy szukasz odpowiedzi na pytanie, jak swoją pasję zamienić w biznes, ale również wtedy, gdy jako doświadczony przedsiębiorca pragniesz swój biznes rozwijać dalej, zapraszać do niego pracowników oraz partnerów biznesowych, tworzyć efektywne zespoły, poszerzać ofertę, sięgać po nowe rynki, okazje i możliwości.

Przekonaj się, jak z dnia na dzień możesz doskonalić swój biznes.

POZNAJ KORZYŚCI

JAK PRACUJĘ

1 KROK

BUDOWANIE WYJĄTKOWEJ RELACJI

Osobiste spotkanie konsultacyjne, aby poznać Twoje oczekiwania i potrzeby oraz ustalić zasady współpracy. Sformułowanie celu na proces i na poszczególne sesje. Określenie spodziewanych rezultatów.

2 KROK

UNIKATOWY PROCES

Koncentracja na Twoim celu. Praca z wizją i dążeniem. Odkrywanie wartości oraz Twoich zasobów, talentów i mocnych stron. Praca z ograniczającymi przekonaniami i Twoim krytykiem wewnętrznym. Identyfikacja obszarów rozwojowych. Poszukiwanie rozwiązań, planowanie działań.

3 KROK

NAJLEPSZE WARUNKI DO ROZWOJU

Praca w partnerskiej relacji w atmosferze wzajemnego szacunku i akceptacji. Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa dla wychodzenia ze strefy komfortu.

4 KROK

PODSUMOWANIE EFEKTÓW PRACY

Zebranie wniosków. Celebracja odkryć i sukcesów. Rekomendacje rozwojowe i plan działania dla Ciebie na przyszłość, aby skutecznie pielęgnować nowe nawyki. Podziękowanie za wspólną pracę.

Coaching to dla Ciebie za mało? Skorzystaj z doradztwa lub mentoringu.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EJP Szkolenia i Coaching, Edyta Jagodzińska - Pawluk z siedzibą w Poznaniu, pod adresem: os. B. Chrobrego 47/105 , 60-681 Poznań, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, numer NIP 8862032309, numer REGON 301448325, moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych jak np. imię, adres e-mail przekazanych do EJP Szkolenia i Coaching

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez EJP Szkolenia i Coaching informacji handlowych drogą elektroniczną w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty na podany przeze mnie numer telefonu i adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgoda ma charakter dobrowolny.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.) w stosunku do podanego przeze mnie adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego w zakresie nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty przez EJP Szkolenia i Coaching Zgoda ma charakter dobrowolny.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie polityka prywatności

Rozwiąż zadanie (zabezpieczenie przed spamem)