„ROZMOWY PO ZACHODZIE”, RADIO MERKURY

Edyta Jagodzińska-PawlukPublikacje„ROZMOWY PO ZACHODZIE”, RADIO MERKURY
Lipiec 11 , 2015 / Posted by dev / Publikacje / No Comments

„ROZMOWY PO ZACHODZIE”, RADIO MERKURY

Wieczorna, kameralna audycja „Rozmowy o zachodzie” na 3 dni przed rozwojowym eventem w Poznaniu „Wzlot Kobiet” organizowanym przez Dojrzewalnię Róż. Z Magdą Kowalską i redaktorem prowadzącym rozmawiamy o ważnych życiowych zmianach w życiu kobiet. Co zmiany determinuje, czego od nas wymagają, skąd czerpać odwagę i moc, żeby je wprowadzać w życie, jak smakują. Ważne pytania, indywidualne odpowiedzi, ciekawe perspektywy, w które włączają się słuchaczki audycji na antenie.

Zobacz też zdjęcia z eventu „CZAS NA WZLOT W TWOIM ŻYCIU!”

Posłuchaj audycji:

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EJP Szkolenia i Coaching, Edyta Jagodzińska - Pawluk z siedzibą w Poznaniu, pod adresem: os. B. Chrobrego 47/105 , 60-681 Poznań, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, numer NIP 8862032309, numer REGON 301448325, moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych jak np. imię, adres e-mail przekazanych do EJP Szkolenia i Coaching

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez EJP Szkolenia i Coaching informacji handlowych drogą elektroniczną w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty na podany przeze mnie numer telefonu i adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgoda ma charakter dobrowolny.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.) w stosunku do podanego przeze mnie adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego w zakresie nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty przez EJP Szkolenia i Coaching Zgoda ma charakter dobrowolny.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie polityka prywatności

Rozwiąż zadanie (zabezpieczenie przed spamem)