Time Line Therapy™

Edyta Jagodzińska-PawlukTime Line Therapy™

Zastanawiałeś się kiedyś, jak zmieniłaby się jakość Twojego życia, gdybyś zyskał większą kontrolę nad swoimi emocjami niż dotąd?

Proponuję Ci niezwykle skuteczną metodę pracy transformacyjnej opartą o model osobistej Linii Czasu – Time Line Therapy™ Tada Jamesa, umożliwiającą pracę na głębszym poziomie Twojej świadomości. Metoda ta jest nieocenionym wsparciem w pracy z ograniczającymi przekonaniami oraz emocjami, określanymi przez klientów często jako „trudne” lub „negatywne”, takimi jak: Złość, Smutek, Strach, Zranienie, Poczucie winy.
Możesz skorzystać z niej niezależnie lub wybrać jako skuteczne uzupełnienie swojego procesu coachingowego.

Jesteś wystarczająco ciekawy, żeby spróbować?

CZEGO POTRZEBUJESZ?

JAK PRACUJĘ?

1 KROK

BUDOWANIE WYJĄTKOWEJ RELACJI

Osobiste spotkanie konsultacyjne, aby poznać Twoje oczekiwania i potrzeby oraz ustalić zasady współpracy. Nazwanie obszaru rozwojowego. Wyjaśnienie metody i sposobu pracy.

2 KROK

UNIKATOWY PROCES

Określenie Twojej unikatowej Linii Czasu. Koncentracja na celu. Odkrywanie pierwotnej przyczyny Twoich ograniczających decyzji lub negatywnych emocji. Docieranie do sedna. Nowa jakość.

3 KROK

NAJLEPSZE WARUNKI DO ROZWOJU

Praca w partnerskiej relacji w atmosferze wzajemnego szacunku i akceptacji. Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa dla wychodzenia ze strefy komfortu. Przestrzeń dla pracy z emocjami i ciałem.

4 KROK

PODSUMOWANIE EFEKTÓW PRACY

Zebranie wniosków. Celebracja odkryć i sukcesów. Wyjście naprzeciw nowej jakości życia. Delektowanie się zmianą i pielęgnowanie nowych nawyków. Podziękowanie za wspólną pracę.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed non rutrum ligula. Fusce adipiscing odio eget urna scelerisque venenatis. Vivamus gravida quis nisi et consectetur. Vestibulum semper convallis elit, pellentesque blandit est congue et. Aenean ac elit fringilla lacus ornare accumsan. Duis metus libero, elementum vel lacus sed, faucibus vehicula elit. Nullam ultrices aliquet felis in mollis.

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EJP Szkolenia i Coaching, Edyta Jagodzińska - Pawluk z siedzibą w Poznaniu, pod adresem: os. B. Chrobrego 47/105 , 60-681 Poznań, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, numer NIP 8862032309, numer REGON 301448325, moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych jak np. imię, adres e-mail przekazanych do EJP Szkolenia i Coaching

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez EJP Szkolenia i Coaching informacji handlowych drogą elektroniczną w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty na podany przeze mnie numer telefonu i adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgoda ma charakter dobrowolny.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.) w stosunku do podanego przeze mnie adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego w zakresie nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty przez EJP Szkolenia i Coaching Zgoda ma charakter dobrowolny.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie polityka prywatności

Rozwiąż zadanie (zabezpieczenie przed spamem)