Diagnoza firmy

Który obszar Twojej firmy potrzebuje Twoich odważnych decyzji już dzisiaj, żebyś jutro mógł wyprzedzić swoją konkurencję?

Dla jakości podejmowanych działań ważny jest punkt wyjścia i ocena sytuacji. Jakie są współrzędne Twojego położenia dzisiaj, a gdzie chcesz być jutro? Jakie będziesz miał korzyści z tej podróży, a jakie poniesiesz koszty? Co ważnego osiągniesz realizując swoje cele? Z czego jesteś dumny i zadowolony, a na co nie chcesz już dłużej się zgadzać? Zatrzymaj się na chwilę, poszukaj odpowiedzi. Czasem mała korekta, przynosi nieoczekiwane rezultaty. Czasem potrzebna jest rewolucja, żebyś mógł pójść ze swoim biznesem dalej do przodu. Ważne są celowe działania i przemyślana strategia, ale kluczowa jest Twoja decyzja, jaką chcesz mieć jakość Twojego biznesu dla Twoich klientów.

Sprawdź, z jakich narzędzi możesz skorzystać.

NARZĘDZIA DIAGNOZY

ROZWIJAJ ZE MNĄ SIEBIE I SWOJĄ FIRMĘ

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EJP Szkolenia i Coaching, Edyta Jagodzińska - Pawluk z siedzibą w Poznaniu, pod adresem: os. B. Chrobrego 47/105 , 60-681 Poznań, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, numer NIP 8862032309, numer REGON 301448325, moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych jak np. imię, adres e-mail przekazanych do EJP Szkolenia i Coaching

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez EJP Szkolenia i Coaching informacji handlowych drogą elektroniczną w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty na podany przeze mnie numer telefonu i adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgoda ma charakter dobrowolny.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.) w stosunku do podanego przeze mnie adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego w zakresie nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty przez EJP Szkolenia i Coaching Zgoda ma charakter dobrowolny.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie polityka prywatności

Rozwiąż zadanie (zabezpieczenie przed spamem)