Zarządzanie zmianą

Co dla Ciebie oznacza zmiana: szansę czy zagrożenie?

W jaki sposób Twoje podejście do zmian wpływa na rozwój Twojego biznesu?

W rozwój każdego biznesu, firmy, organizacji wpisana jest zmiana, jedyna stała rzecz w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym. Wymaga to nowych kompetencji od właściciela biznesu i nowego podejścia do procesu zmian. Często przy zmianach dotyczących systemów, procesów, produktów czy technologii, traci się z oczu ludzi. Tymczasem niedocenianie oddziaływania zmian na ludzi w firmie oraz nieumiejętność przeprowadzenia ich przez proces zmian bywa bardzo kosztowne i decyduje często o rezultacie końcowym całego przedsięwzięcia. Nieocenione jest więc edukowanie w temacie zarządzania zmianą wszystkich pracowników firmy, tak aby minimalizować zjawisko oporu, a w jego miejsce budować zaangażowanie i to – bez czego żadna zmiana nie może się udać – akceptację nowego porządku.

Od jakiej najważniejszej zmiany zależy nowa jakość Twojego biznesu?

Zdecyduj, jakiego wsparcia potrzebujesz na drodze zmian.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI

BĄDŹMY W KONTAKCIE





Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EJP Szkolenia i Coaching, Edyta Jagodzińska - Pawluk z siedzibą w Poznaniu, pod adresem: os. B. Chrobrego 47/105 , 60-681 Poznań, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, numer NIP 8862032309, numer REGON 301448325, moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych jak np. imię, adres e-mail przekazanych do EJP Szkolenia i Coaching

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez EJP Szkolenia i Coaching informacji handlowych drogą elektroniczną w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty na podany przeze mnie numer telefonu i adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgoda ma charakter dobrowolny.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.) w stosunku do podanego przeze mnie adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego w zakresie nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty przez EJP Szkolenia i Coaching Zgoda ma charakter dobrowolny.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie polityka prywatności

Rozwiąż zadanie (zabezpieczenie przed spamem)